Kapelet dhe kapuçat më trendi për këtë sezon (FOTO LAJM)

Ditët e ftohta dhe me shi, mesa duket do të do të na shoqërojnë dhe në vazhdim.

Përveç palltove, çizmeve dhe çantave një detaj tjetër janë dhe kapelat.

formave, ngjyrave dhe madhësive të ndryshme kapelat nuk shërbejnë vetëm si një aksesor për tu dukur bukur po dhe për t'ju mbrojtur nga i ftohti.

Ky fotoalbum do ju japë disa ide për trendet më të reja të kapeleve./albeu.com/


Shtuar më 11/11/2019, ora 16:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori