Jo se j'ua vjedhin, ja pse nuk duhet kurrë ta lini celularin në makinë (FOTO LAJM)

Mos hani mbi laptop, sidoqofte therrime do te bien ne tatsiere dhe se shpejti butonat nuk do te funksionojne me.
Ka disa veprime të cilat në padashur i bëjmë, por që kanë pasoja serioze në pajisjet tona.

Nëse doni që celulari, tableti apo laptopi juaj të vazhdojë të funksionojë, duhet që të paktënmësoni disa rregulla për mirëmbajtjen e tyre.

Kështu këto rregulla albeu.com, jua sjell në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2018, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori