E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Jo kosi, ky produkt shtëpiak është shpëtim për djegien nga dielli
Nëse pushimet tuaja ju janë shkatërruar sepse jeni djegur shumë nga dielli, ka një zgjidhje.

Është shumë pak e kushtueshme dhe mund të gjendet fare lehtë. Si fillim duhet të themi se nuk duhet ta bëni kurrsesi me kos, pasi kjo mund të shkaktojë temperaturë të brendshme në trupin tuaj për shkak se trupi juaj është shumë i nxehtë, e ndërsa kosi shumë i ftohtë. Zgjidhja është majoneza.

Ky produkt jo vetëm që do ju qetësojë dhimbjen, por njëkohësisht do të bëjë edhe hidratimin e saj.
Shtuar më 04/08/2019, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori