Jeta në fotografi (FOTO-LAJM)

Fotografia nga njera anë është dokument i rëndësishëm i historisë, e cila qëndron në arkivat e insitucioneve të ndryshme për t'i ardhur në ndihmë historianëve.

Nga ana tjetër është një kujtim i bukur, i hidhur, i stampuar diku në kohë që çdo kujt mund ti sjellë nostalgji për diçka.

Edhe fotot e mësipërme të tilla janë...të thonë diçka nga vende të ndryhme dhe nga kohëra të ndryshme. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2013, ora 13:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori