Ja si vjedhin kinezët (VIDEO)
Shikoni pak se si i vjedh ky djalë telefonin një vajze të re në një fast foood në Kinë. Ai përdor vetëm dy shkopinj (mënyrë tipike kineze e ushqimit).

Çdo gjë përfundon në 20 sekonda. Djali merr telefonin dhe largohet dhe asnjë nga personat e pranishëm në dyqan, nuk e vë re. /albeu.com/
Shtuar më 22/11/2013, ora 12:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori