Ja si të veprojmë për thinjat
Femrat janë të dhëna për të fshehur thinjat, e ndërsa përdorimi i bojrave është një ndër zgjidhjet optimale. Por përpos tyre, ne mund të përdorim edhe produkte natyrale. Një ndër to është uthulla e mollës, e cila mund të përdoret kundër thinjave.

Procesin e thinjave të flokëve mund ta shtyjmë me anë të shpërlarjes së flokëve me uthull. Uthulla më e përshtatshme për këtë qëllim është uthulla e mollës. Përzieni ca uthull me ujë të vakët dhe shpërlani flokët me të pas çdo larje të flokëve. Kjo maskë e thjeshtë, u jep flokëve tuaja edhe shkëlqimin e duhur. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori