Ja si të veprojmë për qerpikë të gjatë
Pëlqej
Grimi është një pjesë e rëndësishme e theksimit të tipareve tona, e ndërsa femrat janë më teper të dhëna për të pasur qerpikë të gjatë. Vendosja e rimelit është po aq e rëndësishme sa dhe marka e saj.

Qerpikët e gjatë na japin një pamje tjetër, na e tregojnë syrin me të bukur. Nëqoftëse dëshironi qerpikë të gjate dhe të fortë, çdo mbremje merrni një pambuk të lyer me pak vaj ulliri dhe fërkoni lehtësisht qerpiket.

Mbajeni gjatë gjithë natës dhe të nesërmen lajeni fytyrën si zakonisht. Pas javës së parë do të shikoni rezultatet. Ky është një truk i vogël dhe që nuk dëmton aspak qerpikët tuaja. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2014, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori