Ja si largohen helmet nga trupi
Pesha e tepërt është një fenomen që vjen si pasojë e toksinës. Ajo është një yndyrë apo lëng i cili shkakton akumulimin e yndyrës në trup.

Toksinë bllokojnë qelizat e yndyrës, duke shkaktuar shtimin e peshës, ndërsa kur qelizat janë të mbushura me Ama, ato rriten me të madhe për bark yndyror, kofshë apo krahë.

Ndërsa për të pastruar trupin tuaj nga toksinat, duhet përdorur çaj të veçant detoksifikimi, i cili është i përbërë nga një koktej bimësh që prishin yndyrën për të përmirësuar tretjen dhe kanalet e trupit për të eliminuar ama.

Ky çaj përgatitet me erëza majdanozi, koriandër dhe kopër, të cilat përdoren ccdo mëngjes derisa keni barkun bosh, për dy javë, që të pastroni sistemin tuaj të tretjes. /albeu.com/

Shtuar më 01/11/2015, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori