Ja si "fshihet" tatuazhi (VIDEO)
Për të hequr tutje dizajnin e një tatuazhi nga lëkura juaj, sot ekziston një truk. Asnjë lazer, mjafton vetëm përdorimi i mençur i një make-up perfekt për ta “zhdukur” tatuazhin.

Për ta bërë këtë ju duhet një pluhur fytyre, llak, furçë dhe një sfungjer.

Për më tepër, ndiqni udhëzimet në video.
Shtuar më 28/09/2014, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori