Ja sa shtrenjtë paguhet tradhëtia (VIDEO)
Një vajzë kineze është arrestuar pasi ka dhunuar të dashurin e saj dhe këtë e ka bërë publikisht. Në videon e publikuar në YouTube, shfaqet një djalosh i ulur në gjunjë (ajo e kishte detyruar ta bënte këtë) i cili ha shuplaka njëra pas tjetrës, nga vajza që e ka tradhëtuar. Ajo e akuzon se ka shkuar me një vajzë tjetër në apartamentin e tyre në Hong Kong. 20-vjeçarja e identifikuar me emrin Cheng akuzohet nga policia për sulm, ndërsa viktima 23-vjeçare, Chui u dërgua në spital./albeu.com/
Shtuar më 09/10/2013, ora 12:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori