Ja një mënyrë e shpejtë për të bërë make up (VIDEO)
Mëngjesi është koha ku ne gjithmonë përpiqemi që me shpejtësi të bëhemi gati dhe të nisemi për në punë. Orari është pjesa më shqetësuese që ne duhet të zbatojmë dhe për këtë është e rëndësishme që ju të mësoni që të bëheni gati sa më shpejt.

Make up është një ndër pjesët që na merr një kohë të konsiderueshme në mëngjes, por përmes kësaj video ju do të shikoni dhe mësoni se si ta bëni ato gjatë rrugës për në punë. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2015, ora 15:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori