Ja si është gruaja e përsosur (FOTOLAJM)

Një artist ka vendosur të kombinojë tiparet e yjeve të Hollivudit dhe nerëzve të tjerë të njohur, për të krijuar gruan e përsosur, atë që për meshkujt, është idealja. Me këmbët e Jennifer Aniston, flokët dhe format e Sofia Vergarës, muskujt e barkut të Gwen Stefanit, vetullat e Megan Foxit, buzëqeshjen e Kate Middleton dhe hundën e Scarlett Johannson, rezultati është ky? A është vërtetë kjo femra ideale?
Shtuar më 03/10/2013, ora 12:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori