Ja çfarë tregojnë këpucët për personalitetin tuaj
Këpucët kanë një rëndësi të veccantë në tregimin e personalitetit për shumë persona. Shpesh njerëzit priren që ta njohin dhe ta identifikojnë një person në bazë të asaj se si ato vishen.

Femrat që veshin këpucë me takë njihen si vajza që dëshirojnë të tërheqin vëmendje, kanë klas dhe janë inteligjente

Ato që veshin çdo herë balerina, konformitetin e kanë para çdo gjëje.

Ato që përdorin çdo herë atlete, nuk e kanë problem që të dalin me djem dhe të flasin për sport.

Çizmet, janë një model këpuce që tregon se ju jeni shumë e sigurt në stilin tuaj dhe nuk dëshironi që ta ndryshoni atë.

Përdorimi i sandale me një gisht tregon se këto persona janë të gatshëm për aventura.

Atletet e vrapimit, janë një stil këpucësh që tregojnë që janë shumë të zëna për tu merakosur, ndërsa ao që përdorin këpucë ortopedike kanë dëshirë që të duken bukur dhe të ndjehen rehat. /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2016, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori