Ja çfarë ju nevojitet për një ditë të rehatshme (FOTO LAJM)

Jemi në muajin e dytë të pranverës, por duket se kapriçot e motit janë akoma prezente në këto ditë, prandaj duhet të bëni kujdes me veshjen. Pjesë e stilit të veshjes së këtij sezoni duhet të jenë shalli, pasi është një mbrojtës i mirë ndaj të ftohtit.

Duket se tendencë e këtij viti janë dhe veshjet me thekë, të përziera me elementë klasik, të kombinuara me një këmishë pambuku, ato i japin veshjes elegancë.

foto janë dhënë disa kombinime që do ju ndihmojnë të jeni sa më praktik në një ditë të zakonshme. /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2015, ora 12:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori