Ja çfarë efekti ka sallata mbi çdo lloj lëkure
Shpesh fytyra jonë kur është e grimuar, bën një konstrast të madh me qafën. Ne tashmë e dimë se qafa është një pikë që lihet disi pas dore përsa i përket kujdesit të lëkurës.

Për të mos pasur një lëkurë të rrudhur, atëherë ju shërben sallata. Merrni një sallatë, lajeni me kujdes dhe grijeni. Më pas aplikojeni sallatën e grirë në të gjithë qafën dhe në pjesën e kraharorit. Atë duhet ta mbani për 20 minuta. Sallata këshillohet të përdoret pasi përmban shumë vitamina dhe është efikase për të gjitha llojet e lëkurës. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori