Ja çdo të thotë të bësh art me flokët (FOTO LAJM)

Gërsheti njihet si një nga modelet më të thjeshtë të flokët që mund të aplikojë secili në një ditë të zakonshme. Por duket se ka dhe persona të cilët me pak fantazi kanë arritur që formën e tij ta kthejnë në art.

Sofistikimi që u është bërë modeleve bën që ai të kthehet në një art të vërtetë. Në foto janë dhënë disa nga format e ndryshme që mund të formohen përmes gërshetit. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2015, ora 13:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori