Ja aksesori më trendi në dimër (FOTO LAJM)

Në këto ditë të ftohta dimri do ju duhet një shall i trashë dhe i ngrohtë. Në foto janë paraqitur disa modele që ju mund ti përdorni në këto ditë të ftohta dimri.

Modele nga më të ndryshmit, të ngjyrave të ndryshme janë të duhurit në këtë stinë të ftohë. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 09:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori