Ja 80 vjeçarja që sfidon modelet duke pozuar (FOTO LAJM)

Ajo është 80 vjeç, por kjo se ndal aspak që të pozojë dhe ta realizojë me mjaft sukses misionin e saj. Bëhet fjalë për një shkrimtare, e cila tashmë është në konkurencë të plotë me shumë modele të reja në moshë, duke përcjellë klas.

Shtëpia e famshme e modës në Paris, Celine, ka bërë ikonë të fushatës së saj më të fundit Pranverë-Verë 2015, shkrimtaren amerikane Joan Didion. Ajo është autorja e disa librave best seller dhe vendimi i saj për të pozuar për këtë shtëpi mode, po bën xhiron e botës. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2015, ora 14:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori