Ikonat e modës që nga viti 1950, evoluimi nga bukuria natyrale në estetikën e sotme (FOTO LAJM)

Ka gra dhe vajza, bukuria dhe stili i të cilave i kanë bërë ato ikona … dhe ne ende i adhurojmë edhe sot.

Në fotogalerinë e mësipërme do të shihni një një listë të divave që "mbretëruan" në skenën e modës çdo vit që nga viti 1950.
Shtuar më 15/02/2020, ora 12:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori