Ikonat e modës që nga 1950, evoluimi nga bukuria natyrale në estetikën e sotme (FOTO LAJM)

Ka gra dhe vajza, bukuria dhe stili i të cilave i kanë bërë ato ikona … dhe ne ende i adhurojmë edhe sot.

Në fotogalerinë e mësipërme do të shihni një një listë të divave që "mbretëruan" në skenën e modës çdo vit që nga viti 1950">1950.
Shtuar më 24/03/2020, ora 14:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori