Ide unike për tortën e dasmës suaj (FOTO LAJM)

Fotografitë që Living ka përmbledhur më poshtë nuk janë të përpunuara ! Do të mendoni se i kemi kthyer mbrapsht, por në të vërtetë, këto torta janë përgatitur për të qëndruar varur! Duket se ky është trendi i tortavetë dasmave këtë vit! Në fakt, po të ktheheshim pas në kohë do të kuptonim që kjo nuk është një tendencë e re, sepse para disa vitesh njerëzit filluan të zbukuronin dhe pemën e Vitit të Ri kokëposhtë varur !

Nëse këto muaj ju keni planifikuar ditën e dasmës, ndoshta do të ndërronit mendjen për tortën që keni porositur dhe ta kërkonit atë të varur ! Ja disa ide

Shtuar më 29/07/2019, ora 09:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori