Ide kombinimi për veshjen tuaj (FOTO LAJM)

Përdishmëria shpesh është e lodhshme, dilema e përdorimit të veshjes është ajo që na shoqëron duke bërë që ne të ndodhemi përballë gardërobës dhe të mos e dimë se cila është veshja e duhur.

Ndonjëherë kombinimi më i thjeshtë na duket më vështiri, dilemë ngjyrash dhe stilesh.

foto janë dhënë disa ide se si ju mund të kombinoni ngjyrat dhe stile të ndryshme rrobash. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2015, ora 13:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori