I bëri pyetjen me spec për bashkëshortin, Emina sfidon Kejvinën
Kejvina ka bërë mbrëmjen e sotme një pyetje me spec për Emina Çunmulajn.

Burri jot mos është bërë gjë synet?”, e pyeti Kejvina Eminën dhe modelja me Ermalin plasën në të qeshura.

“Unë xheloze s’jam, ti do ta shohësh, vjen burri dhe ta tregon”, u përgjigj Emina duke e shokuar Kejvinën.

Kjo ka shkaktuar shumë të qeshura në sallë. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2018, ora 23:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori