Humbisni 5 kg për 15 ditë vetëm me këto përbërës
Humbja e peshës mund të jetë një proces jashtëzakonisht i vështirë. Por ka një përbërje që mund t’ju ndihmojë dhe t’ju sjellë në peshën që dëshironi.

Këtë përzierje që mund ta përgatisni në shtëpi do t’ju ndihmojë të humbni 5 kilogramë në një javë, ndërkohë që ju nuk keni nevojë që të hani më pak se zakonisht. Ju do të ndiheni shkëlqyeshëm me këtë përzierje.

Ajo përgatitet shumë thjesht. Ju duhen vetëm dy përbërës. Ju duhet një gotë me ujë dhe një majë luge kafeje me pluhur kanelle. Është e lehtë.

Ja se çfarë ju duhet të bëni:

Vetëm shtoni 1 majë luge kanellë në 250 ml ujë dhe lëreni të ziejë për 5 minuta. Pastaj, hiqeni atë nga zjarri dhe lëreni të ftohtet për 10 minuta. Pijeni këtë pije të mrekullueshme me stomakun bosh në mëngjes, menjëherë pasi të zgjoheni.

Gjithashtu ju mund ta pini atë në mes të ditës, apo para se të darkoni, por sigurohuni që ta pini të paktën 15 ditë. Pastaj, ju do të filloni të shikoni ndryshimin.
/albeu.com/
Shtuar më 20/06/2017, ora 09:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori