Horoskopi javor nga Meri: Kjo shenjë do prish marrëdhënien me dikë
Java fillon fuqishëm me lidhjen e veshtire midis Marsit dhe Plutonit, te dy planetet do perpiqen te dominojne njeri mbi tjetrin. Me takt dhe diplomaci duhet te ruajme ekuilibrin e atyre marredhenieve qe kane rendesi. Ndjenja te veshtira do shprehen ne marredheniet personale dhe ato profesionale.

Dashi
Dite e veshtire ne ceshtje pune karriere apo ligjore. Po ashtu kujdes ne marredheniet nderpersonale dhe ne cift. Do kete perballje dhe antagonizem

Demi
Do ishte mire te ruanit qetesine perballe ndonje provokimi qe shkaktohet ne nje ambjent pune apo ne ndonje udhetim apo plan pune

Binjaket
Sot do jete dite e veshtire per ceshtjet tuaja personale. Lidhja qe do i beni ndjenjave me parate do ju shkaktoj probleme

Gaforrja
Dita e sotme do tregoj qe bazat tuaja mund te lekunden ne nje ambjent ku ndjeheshit te fuqishem dhe te familjarizuar. Kujdes ne lidhje me ceshtje ligjore

Luani
Nje keqkuptim ne nje diskutim apo mesazh mund te behet shkak qe te prishen disa marredhenie te rendesishme me njerez te afert

Virgjeresha
Nje menaxhim jo i mire ne ceshtjet ekonomike do ju beje te ndjeheni te pafuqishem per te permbushur nje deshire tuajen ne kete periudhe

Peshorja
Probleme ne lidhje me ceshtje personale do dalin keto dite dhe ju duhet te ruani qetesine dhe dipllomacine. Ne te kundert mund te keni probleme

Akrepi
Psikologjikisht do ndjeheni nen presion dhe kjo do ju jap pak shanse per te vepruar ashtu si duhet. Qellimet jane me te forta dhe ju mund te beni gjithcka per t'i realizuar

Shigjetari
Do perballeni me nje thashethem apo nje ulje te reputacionit tuaj ne kete periudhe per shkak te abuzimit ne ceshtjet ekonomike

Bricjapi
Ju duhet nje shtyse qe te filloni nje beteje qe e mendoni se e keni te fituar sidomos ne ceshtje pune dhe karriere. Megjtihate asgje nuk eshte e garantuar

Ujori
Duhet sa me shpejt te kuptoni ku jeni me te forte dhe cfare mund te beni qe te forconi marredheniet tuaja. Nje rruge per larg mund te anullohet

Peshqit
Jeni ne nje moment qe sado qe te jepni shpirterisht e keni humbur mundesine te beni per vete dike qe e keni sulmuar apo bere padrejtesi.
Shtuar më 04/11/2019, ora 12:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori