Biznesmeni që u vra në Prishtinë, është Albert Krasniqi (VIDEO)
Horoskopi i të shtunës, shenjat që do të kenë shqetësime të mëdha
Dashi

Dita e nisur mund të jetë një pikë kthese për ju. Që në mëngjes mund të ketë risi të habitshme. Ata që kanë një biznes të pavarur sot mund të kenë mundësi të tjera të mira.

Demi
Dyshime të forta mund të lindin në dashuri, mos harroni se gjërat do të jenë më mirë nëse ka më shumë disponibilitet nga ana e partnerit/es.

Binjakët

Sot mund të mbështeteni në ndjeshmërinë dhe intuitën tuaj për të kuptuar më mirë qëndrimin e personit që keni pranë jush.

Gaforrja

Yjet e kësaj dite do të jenë interesante për ndjenjat. Ju dëshironi të dilni në punë, e cila në javët e ardhshme do të kthehet të jetë protagonisti absolut i mendimeve tuaja.

Luani

Një ditë e rëndësishme hapet posaçërisht për ata që janë tashmë në çift, ndjenjat janë intensive dhe të ndërsjella. Në funksion të planeve për të ardhmen.

Virgjëresha

Do të jetë një ditë plot pasiguri. Në dashuri duhet shumë tolerance. Shumë prej jush tashmë po zbatojnë plane veprimi për projekte të reja që do të dalin në dritë

Peshorja

Do të duhet të jeni të kujdesshëm sepse sot do të hasni diskutime të papritura dhe ngjarje të papritura. Nga sot, Mërkuri do të fillojë një tranzit mjaft interesant për ju.

Akrepi

Sot ata do të jenë yje të rëndësishëm për ju në dashuri. Për ata që duan të jetojnë një histori të re, do të ketë mundësi që të ndryshojnë rrënjësisht rrjedhën e gjërave.

Shigjetari

Disa mund të kenë dyshime në dashuri. Njerëzit që kanë pasur një shpërthim papritmas mund të pësojnë nostalgji ose zhgënjim.

Bricjapi

dashuri do keni momente të paharrueshme. Fillon një kohë më e qetë për punë, shfrytëzojeni lehtë dhe do të jeni shumë të kënaqur me rezultatet

Ujori

Është një ditë sentimentale e rikuperimit dhe yjet kanë parashikuar për ju një rifillim më të mirë në dashuri. Ndjenjat shpejt mund të shpërblehen.

Peshqit

Hëna në shenjën tuaj do t’ju japë një gjallëri më të madhe në ndjenja. Situata profesionale është shumë e lodhshme, shumë prej jush kanë filluar një rrugë të re dhe duhet të vazhdojnë.
Shtuar më 21/09/2019, ora 08:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori