Gruaja bën zbulimin e tmerrshëm në tavanin e shtëpisë së saj
Pëlqej
Nëse keni frikë nga bletët">bletët, kjo histori nuk është për ju. Kështu shkruajnë mediat britanike teksa rrëfejnë historinë e një gruaja e cila ka gjetur 35,000 bletë që jetonin në tavanin e shtëpisë së saj.

Cherisse Mulzac filloi të vërejë bletë në banesën e saj një vit më parë, por nuk u shqetësua shumë.

Pas disa kohësh ajo vuri re që ato po shtoheshin dhe diçka po ndodhtë në tavanin e shtëpisë.

Ajo thirri menjëherë një bletar i cili zbuloi folenë e 35,000 bletëve si dhe 60 deri në 70 kg mjaltë.

Bletari Mickey Hegedus, 52 vjeç, pas hoqi të gjithë bletët">bletët nga tavani tha se ato kishin rreth dy vite që rrinin aty./albeu.com/


Shtuar më 20/01/2019, ora 22:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori