Gratë qëndrojnë pa gjumë për problemet financiare
Është zyrtare - gratë shpenzojnë shumicën e kohës së tyre (gjatë natës) duke qëndruar zgjuar, për shkak të problemeve financiare, ndërsa burrat qëndrojnë zgjuar nga ... "asgjë".

Në një sondazh të ri, gratë u pyetën se çfarë i mbante zgjuar natën- dhe përgjigja numër një, nga 30 për qind e grave, lidhej me problemet financiare. Megjithatë, 35 për qind e meshkujve thanë "asgjë".

Studimi u realizua nga Manilla.com, me 1000 burra dhe gra në SHBA. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2011, ora 16:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori