Gjysmë lart gjysmë poshtë, kështu kapini flokët gjatë verës (FOTO LAJM)

Që nga Kim Kardashian e deri te Rihana të gjithë janë fiksuar me këtë model flokësh.

Flokë të kapura gjysëm lart dhe pjesa tjetër lëshuar përveçse janë shume elegante gjithashtu janë shumë praktike dhe të rehatshme të cilat të krijojnë komoditetin për të liruara fytyrën në koëto ditë të nxehta.

Ky model ka vite që sillet rrotull por ajo që e bëri trend të kësaj vere ishte këngëtarja Ariana Grande.

Pas Arianës shumë ikona të tjera të modës si Kendall Jenner, Bella Hadid, Hailey Baldëin, Riahan e praktikuan këtë model
Shtuar më 04/07/2019, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori