Gërsheti anësor, trendi i momentit (FOTO LAJM)

Yjeve të famshme u pëlqen shumë të luajnë me gërshetat dhe sidomos këtë vit kemi parë shumë prej tyre.

Ka qenë Cara Delevingne e para që bëri trend gërshetat anësore por nuk është e vetmja që i pëlqen ky model flokësh.

Shihni në fotogaleri modelet e shumta të njerëzve të famshëm dhe krijoni modelin tuaj.
Shtuar më 18/12/2018, ora 19:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori