Fustanet e thurur po bëjnë namin, janë të duhurit për gardërobën e vjeshtës (FOTO LAJm)

Një nga tendencat më të përhapura të kësaj vjeshte do të jenë fustanet e thurur.

Materiali i tyre është shumë i përshtatshëm për këto ditë të freskëta vere dhe mund të kombinohet lehtësisht edhe për pasdite.

Mjafton një xhaketë lëkure ose xhins dhe do të ndjeheni mjaft komodë.

Stilistët e njohur në të gjithë botën thonë se një fustan i thurur me shtiza nuk del kurrë nga moda dhe duhet ta keni me patjetër një të tillë për këtë vjeshtë.
Shtuar më 16/10/2019, ora 17:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori