Fundet poshtë gjurit po bëjnë namin, si t’i kombinoni për t’u dukur yll (FOTO LAJM)

Me një xhaketë lëkure
Fundet poshtë gjurit janë kthyer në veshjen e preferuar të shumë vajzave.

Këtë sezon ata do të preferohen shumë dhe do na ndodhë t’i shohim kudo.

Këta funde mund të vishën në çdo rast, mjafton të bëni kombinimin e duhur.

Më lart po ju tregojmë 5 mënyra dhe me siguri nuk do të zhgënjeheni.
Shtuar më 19/11/2019, ora 12:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori