Fotomodelë të lindur (FOTO-LAJM)

Këta beba të sapolindur mesa duket do të kenë një të ardhme të shkëlqyer si fotomodelë. Në setin e fotove duket qartë se foshnjat kanë marrë pozat më të mira para aparatit.

Fotot janë realizuar nga aparatit fotografik të Dan Cuellar dhe Heidi Belle, nga fotografë të specializuar për fëmijë 5-10 ditësh. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2013, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori