Fotografi fantastike (FOTO LAJM)

Zhvillimi i teknologjisë së përdorur në kamera dhe foto aparate mundëson shkrepjen e qindra fotove brenda një sekondi. Kjo shpejtësi mundëson fotografimin e disa pamjeve që as me syrin e njeriut nuk kapen dot.
Zhvillimi i teknologjisë së përdorur në kamera dhe foto aparate mundëson shkrepjen e qindra fotove brenda një sekondi. Kjo shpejtësi mundëson fotografimin e disa pamjeve që as me syrin e njeriut nuk kapen dot.

Portali Abeu ka përzgjedhur disa fotografi fantastike të realizuara me këto lloj kamerash dhe foto aparatesh. /albeu.com/


Shikoni fotografitë:Shtuar më 31/03/2012, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori