Foto e zhytur në para, nën hetim studentja (FOTOLAJM)

hetim për evazion fiskal një vajzë e re nga Filipinet, pas postimit të fotove ku pozon në një vaskë e zhytyr në para.

Jeane Napoles, 28 vjeç ështeë studente për dizajn, ka një apartament në Los Angeleskushton 1.3 milionë dollarë dhe një tjetër pronë në vendin e saj me vlerë 339 mijë dollarë. Mediat raportojnë që nuk i ka paguar taksat që nga viti 2008./albeu.com/

Shtuar më 11/10/2013, ora 13:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori