Fenomeni misterioz që tmerroi Kolumbinë (VIDEO)
Pëlqej
Përderisa një nga tunelet po ndërtohej në lumin Cauca, ky fenomen i çuditshëm u pa dhe u filmua brenda tunelit.

Kjo u kap në një nga tunelet transit që po ndërtoheshin atje, gjatë ditëve kur u përjetua një situatë kritike për shkak të rrjedhjes aksidentalelumit, duke bërë që tunelet të shemben.

Videoja e publikuar në YouTube tregon momentin e aktivitetit të çuditshëm në tunel.


Shtuar më 19/09/2018, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori