Femrat mendojnë më shumë për ushqimin se sa seksin
54% e femrave kanë në mendje më shumë ushqimin se sa seksi. Më shume se 1/3 e femrave në një anketë janë përgjigjur se mendojnë më shumë për ushqimin dhe dietat se sa për partnerin.

Por gjithsesi me anë të dietës ato synojnë të përmirësojnë marrëdhëniet në çift por synimi kryesor është që të kenë një trup të bukur për të ekspozuar në breg të detit. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2011, ora 19:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori