Fëmijët e pasur të Meksikës në konkurrencë edhe në Instagram (FOTO LAJM)

Tashmë është bërë e udhës që fëmijët e pasur të mburren për atë që disponojnë në rrjetet sociale. Kësaj radhe do të ndalemi tek fëmijët e pasur të Meksikës, të cilët shfaqin çdo gjë në Instagram, e cila është kthyer në një trend të padiskutueshëm.

Çdo shtet në botë ka fëmijët e pasur të Instagramit, por në Meksikë mburrja me pasurinë e babait në rrjetin social po kalon çdo kufi të mundshëm.

Më konkretisht, të rinjtë postojnë foto me shampanjë dhe makina sportive duke treguar se si e gjithë pasuria e vendit është e përqëndruar në një numër të vogël personash. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2015, ora 12:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori