Fantazi për zbukurimin e shtëpisë (FOTO LAJM)

Për një darkë që ajo të jetë plot stil, rëndësi të madhe ka edhe dekorimi. Shtrimi estetikisht i pjatave, u ngjall oreksftuarve tuaj që në shikimin e parë. Tavolina duhet të ketë një dekor të bukur dhe gjallërues. Kompozimet me lule janë klasike të dekorit. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2015, ora 13:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori