Është zyrtare! Këto janë trendet më të përhapura të grimit për vitin 2020 (FOTO LAJM)

Mollëza të theksuara

Jemi në vitin 2020">2020 dhe më në fund mund të flasim për trendet që do të mbizotërojnë .

Deri tani janë zbuluar disa prej tyre dhe është momenti të flasim për grimin.

Ashtu si veshjet dhe flokët, edhe grimi këtë vit ka tendenca të tjera.

Këtë vit të gjithë mund të eksperimentojmë, prandaj është koha të tregojmë veten.

Më lart po ju tregojmë disa prej tyre.
Shtuar më 15/01/2020, ora 09:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori