Emocionuese: Buzëqeshë kur dëgjon për herë të parë zërin e nënës (VIDEO)
Fëmija 7-javësh, i quajtur Lichlan, i cili ishte diagnostifikuar me problem në dëgjueshmëri, emocionohet në momentin kur për herë të parë dëgjon zërin e nënës.

Pas qarjes gjatë vendosjes së aparatit të dëgjimit, sapo dëgjon zërin e nënës ai fillimisht ndërpret të qarën dhe më pas fillon të buzëqesh.

Videoja e xhiruar në vitin 2012 nga babai i Lichlan, Toby Lever, është postuar në Youtube pesë ditë më parë dhe ka marrë mbi 5 milion shikimie.

Shihni më sipër videon emoconuese. /albeu.com/

Shtuar më 06/09/2014, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori