Edhe pa dietë mund të jesh perfekte
Ndodh që sapo mendoni ardhjen e verës filloni të shqetësoheni për pamjen tuaj fizike. Shumë prej jush, pasi kanë parë veten në pasqyrë dhe kilet që u ka lënë dimri, kanë filluar menjëherë një dietë, për të mos thënë shumë të tilla.

Keni bërë mirë, fundja dëshironi të jeni sa më në formë apo jo! Por ne do t’ju sugjerojmë disa këshilla më të vlefshme, jo të mërzitshme dhe të lodhshme.

Hani ushqime të stinës

Pini shumë ujë

Bëni ushtrime fizike

Kujdesuni për “personin tuaj”

jeni alegro. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2013, ora 11:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori