E merrni celularin me vete në banjo? Mos e bëni më kurrë (FOTO LAJM)

Mos hani mbi laptop, sidoqofte therrime do te bien ne tatsiere dhe se shpejti butonat nuk do te funksionojne me.
Ka disa veprime të cilat në padashur i bëjmë, por që kanë pasoja serioze në pajisjet tona.

Nëse doni që celulari, tablti apo laptopi juaj të vazhdojë të funksionojë, duhet që të paktënmësoni disa rregulla për mirëmbajtjen e tyre.

Kështu këto rregulla albeu.com, jua sjell në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 12/11/2018, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori