E kuqe festash, si të visheni me këtë ngjyrë sipas të famshmeve shqiptare (FOTO LAJM)

Në fundvit ngjyra e kuqe ka një tjetër rëndësi.

Ajo na bën të ndjejmë festën, dritat dhe emocionin e fundvitit.

Prandaj edhe një pjesë e mirë zgjedhin të veshin pikërisht ngjyrën e kuqe në natën e ndërrimit të viteve.

Në fotogalerinë e mësipërme gjeni si kane zgjedhur vajzat e famshme shqiptare ta veshin ngjyrën e kuqe./albeu.com

Shtuar më 31/12/2019, ora 12:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori