E helmuara përfiton 8.3 milion dollarë
Një vajzë në Australi, mbeti e helmuar duke ngrënë ushqimin e kompanisë KFC dhe pësoi dëmtime të rënda në tru.
Kjo kompani e ushqimeve të shpejta, është urdhëruar të paguajë 8.3 milion dollarë për familjen e saj.

Sipas BBC, helmimi bëri që ajo të mos jetë në gjendje të flasë më dhe tani lëviz vetëm me karrocë.

Kompania KFC thotë se nuk ekzistojnë prova që helmimi shkaktoi këto probleme tek Monika Samaan, dhe deklaron se është thellësisht i zhgënjyer me vendimin dhe do të apelojë.
Shtuar më 27/04/2012, ora 20:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori