E helmuara pėrfiton 8.3 milion dollarė
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė vajzė nė Australi, mbeti e helmuar duke ngrėnė ushqimin e kompanisė KFC dhe pėsoi dėmtime tė rėnda nė tru.
Kjo kompani e ushqimeve tė shpejta, ėshtė urdhėruar tė paguajė 8.3 milion dollarė pėr familjen e saj.

Sipas BBC, helmimi bėri qė ajo tė mos jetė nė gjendje tė flasė mė dhe tani lėviz vetėm me karrocė.

Kompania KFC thotė se nuk ekzistojnė prova qė helmimi shkaktoi kėto probleme tek Monika Samaan, dhe deklaron se ėshtė thellėsisht i zhgėnjyer me vendimin dhe do tė apelojė.
Shtuar më 27/04/2012, ora 20:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.