E dashura më mizore? Ndahet me të dashurin pasi ai bëri tatuazh fytyrën e saj

Është një histori klasike. Ata duheshin aq sa donin të ishin me njëri tjetrin përjetë, ai bëri tatuazh fytyrën e saj dhe pastaj ajo e la.

E trishtë apo jo? Kjo i ndodhi të riut Malakye Brooks. Ata gjendeshin me pushime në Maldive kur ai bëri tatuazhin të cilin ajo ja kërkoi shkruan Albeu.com.

Pavarësisht se harxhoi 5000 euro dhe duroi shumë dhimbje Brooks ishte krenar për tatuazhin e tij derisa sapo ikën nga pushimet, ajo e la.

Ai tashmë ka thënë se e ka të vështirë të dalë pa bluzë sepse duket plotësisht fytyra e saj dhe se ka frikë që të bëjë një ndërhyrje me lazer.

Brooks ka thënë që nuk del dot me askënd tani dhe kjo e ka bërë të kalojë një gjendje të vështirë psikologjike. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2018, ora 17:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori