E bardha, veshjet që do na shoqërojë gjatë gjithë verës (FOTO LAJM)

E bardha do të mbizotërojë këtë verë. Përveç se është një ngjyrë që të jep dritë dhe të nxjerr tiparet në pah, e bardha të "shpëton" nga i nxehti i verës.

Këto kombinime do tu japin përgjigje pikëpyetjeve tuaja se çfarë të vishni në momente të ndryshme të ditës.
Shtuar më 09/06/2019, ora 09:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori