Do t'ju ndryshojnë komplet veshjen, pulovrat që ju duhen këtë dimër (FOTO LAJM)

Rregulli numër 1 për veshjet e dimrit?

Mos nënvlerësoni kurrë fuqinë e një pulovre për të transformuar komplet veshjen! Një bluzë e leshtë, pambuku apo kashmiri është shpëtim për shumë arsye; së pari të të mbajë ngrohtë dhe pastaj, t'ju bëjë të dukeni stil ndonëse e veshur shumë thjeshtë.

Për dimrin e 2020-ës do të bëni mirë të investoni në pulovra me ngjyra dhe prerje të veçanta, por për të krijuar një ide më të qartë, hidhini një sy modeleve më siper.

Kushtojini vëmendje detajeve. Një jakë, kopsë apo një mëngë jo dhe aq e zakonshme do t'ju bëjnë të dukeni ndryshe.
Shtuar më 09/02/2021, ora 15:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori