Do t'i shihni gjithandej në 2020, këto janë këpucët më trend të momentit (FOTO LAJM)

Teksa Javët e Modës përmbyllin javë pas jave prezantimet e koleksioneve të stilistëve të njohur, të fiksuarit pas modës dhe ata qe duan të jenë gjithmonë në përditësim me prurjet e reja që vijnë drejt e nga pasarelat, me siguri janë shumë kureshtarë për të ditur se cilat janë trendet e këpucëve që do të ‘drejtojnë’ vitin 2020">2020.

Nuk ka rëndësi nëse preferoni çizmet, sandalet, takat apo të sheshtat, pasi më poshtë gjeni 8 trende të aksesorëve të këmbëve për çdo shije personale!


Shtuar më 27/02/2020, ora 15:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori