Do të lyente flokët, ja çfarë i ndodh .... (FOTO LAJM)

Jo Thomson
39-vjeçarja Jo Thomson ka përjetuar një makth të vërtetë pasi provoi të lyente flokët e saj me bojë.

Thompson ka deklaruar se ka përdorur një bojë të një marke të njohur por pas përdorimit, boja i ka shkaktuar një alergji dhe koka dhe një pjesë e fytyrës janë dëmtuar dukshëm, transmeton Albeu.com.

Shikoni fotot e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2014, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori